o mnie

Odpocznij na Podlasiu

Cześć! Jestem Kuba! Od najmłodszych lat bardzo dużo czasu spędzałem w okolicach Zalewu Siemianówka i regionie Puszczy Białowieskiej, ponieważ moi dziadkowie pochodzą z tych stron. Oczywistym było dla mnie, że z lasu może wyjść żubr, że w puszczy są wielkie kilkusetletnie drzewa, że we wrześniu jest rykowisko jeleni, a zewsząd otacza Cię czyste powietrze. Dopiero gdy w czasie studiów przyjechali do mnie znajomi z różnych krańców Polski uświadomili mi, że ten region jest niezwykły. Wtedy postanowiłem, że umożliwię innym poczucie niepowtarzalnej atmosfery Podlasia.

By wnętrza były przytulne i miłe dla Twojego oka wykorzystałem swą pasję (i wykształcenie), czyli muzykę do aranżacji domu. Powiesiłem plakaty, obrazy, okładki moich ulubionych płyt winylowych, są nawet oprawione w ramki partytury 🙂 Na ścianie wiszą skrzypce, a przymierzam się do kolejnych instrumentów, które ozdobią Jarzębinową. Oprócz książek o przeróżnej tematyce od dramatów po romanse są też te o kompozytorach i historii muzyki. Może kiedyś będzie też pianino i mini koncerty? 🙂

W powstanie Jarzębinowej włożyłem ogrom pracy i serca i cieszę się, że już od kilku lat mogę gościć osoby z przeróżnych stron kraju i świata.

dom na podlasiu do wynajecia

Miejsce dla ludzi z pasją do Puszczy Białowieskiej

Prawie rok szukałem działki/domu położonego blisko lasu, otoczony drzewami, na skraju wsi. Nie było to łatwe, bo wymagania miałem wysokie. Po przejrzeniu setek ogłoszeń i obejrzeniu wielu nieruchomości w końcu się udało. Znalazłem ogłoszenie o sprzedaży 20-letniego domu w pięknej lokalizacji. Od razu pojechałem by go zobaczyć, zachwyciłem się nim i tydzień później podjąłem decyzje o zakupie. 

Sprzedający zostawili całe wyposażenie. Część postanowiłem zachować – talerze z Włocławka, stary drewniany stół w jadalni, tradycyjną zastawę stołową i porcelanę do kawy. By gościom mieszkało się komfortowo został przeprowadzony remont generalny, a w ogrodzie posadzone krzewy i kwiaty.

Menu